نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بخشش خیانت درست هست یا ن

2073
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47900
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بخشش خیانت درست هست یا ن

سلام خسته نباشید من حدود 5 ماه هست از همکارم خواستگاری کردم گفتیم حرف بزنیم تا بیشتر همو بشناسیم بیام خواستگاری تو این مدت باهم در ارتباط بودیم تلفنی و پیام ولی بارها دعوا داشتیم در مورد ابراز علاقه که به من نداشت بدون مهر محبت بود و من همیشه ب طرز نگاه کردنش و رفتارش در قبال همکار دیگرمون مشکوک بودم و حس میکردم ک علاقمند ب اون آقا هست و چند بار بهش گفتم که باهاش در ارتباط هستی و می‌گفت ن تا دیروز گوششی دست من افتاد دیدم باهام چت میکنن بهش گفتم اول گفت فقط دیروز شروع کردیم چت باهام بعد فشار آوردم گفت قبل از کارمندی هم از این شخص خوشم آمده از طریق مادرش ک همکار بوده چند سال ب این شخص علاقمند بودم و خیلی دوسش داشتم و دیدم اون نمیاد جلو تو را هم رد نکردم تا چیزایی شده باهام در ارتباط شدیم و الان هم طبق آماری ک گرفتم این آقا با ده نفر دیگه هم هست و اینم بگم من هم بهش گفتم این شخص تورا نمی‌خواد فقط دنبال رابط هست ولی ب قول خودش میگفت گفتم پس حسودی می‌کنی تا الان ک از همکار دیگه فهمیده که گفته ابن شخص با ده نفر هست و خانه مجردی دارن و همه کاری میکند و بعد با پیج دوستم اینستاگرام باهاش حرف زدم دیدم دقیقا خیلی راحت راه افتاده و قرار گذاشت و سخت ترین روزهای عمرم هست که فهمیدم این شخص که چند سال هست دوسش دارم خیانت کار و آدم کثیفی هست الان با اون شخص تموم کردم و دیگر برایم مهم نیس از من خواسته که رابطمون را آدمه بدیم با این اوضاع ک گفتم آیا ادامه رابطه با این خانم که چند سال یکی رو دوست داشته و الان ب قول خودش پشیمان هست ادامه بدم یا ن ممنون

2. کاربران زیر از 13733 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بخشش خیانت درست هست یا ن

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که رفتارهای این خانم برای شما با فشار روحی همراه شده است و نگران کننده می باشد اما خب در این مسیر تا زمانی که شناخت صورت نگیرد نمیتوان در مسیر ازدواج گام برداشت.
    مسیر نشاخت نیز در همین جهت می باشد تا شما با شناخت بهتر فرد مابل بتوانید برای آینده خود تصمیم گیری کنید.
    در زمان فعلی نیز سوال این است که این خانم مایل به ادامه این رابطه هستند چون دیگر امیدی به رابطه با فرد قبلی ندارند و یا اینکه ایشان برای انتخاب شما معیارها و دلایل خاص خودشان را دارند؟
    در کنار اینکه نیاز است که شما با خودتان صادقانه برخورد کنید که آیا می توانید با اطلاع از علاقه این خانم و مسیری که طی کرده اید فرصت مجدد برای ارتباطی جدید را بدهید؟
    چون دیدگاهای هریک از شما در این مسیر از اهمیت زیادی برخودار می باشد تا بتوانید برای ادامه و شناخت بیشتر تصمیم گیری کنید.
    در زمان فعلی بهتر است واضح و روشن با ایشان صحبت کنید و حدود و خط قرمزهای یک رابطه مد نظرتان را بیان کنید و دیدگاهای ایشان را نیز بشنوید تا بتوانید در کنار هم تصمیم گیری بهتری داشته باشید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : بخشش خیانت درست هست یا ن

سلام پولدار ترین خوشتیپ و معروف مردی که خیلی از خانومها به داشتن همچنین همسری سالها عمر گرانشون تباه میشه ایا حاظر به شنیدن دروغ و دغل مردی که شبها تو رو تنها پای میز شام رها کرده و تو رخت خواب خسته پشت به تو خوابش میبره مایل هستید اسیر شوید دروغ تمام خصلت خوب خانواده هارو ویران میسازد خود دانی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)